Back
портретне-фото

Яна Лубчинська

м. Вінниця, Вінницька область

Cтудентка 2 курсу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та Західноукраїнського національного університету

У школі «Агенти змін» Яна втілила проєкт «Bellydance» навчала дівчаток віком 5-8 років східним танцям та популяризувала їх у Вінниці. Продовжувала проєкт ще півроку і після закінчення школи. 

«Після повернення додому після агентів мене буквально «поглинуло» буденне життя. Я зовсім не могла знайти мотивації реалізовувати проект. Певні труднощі виникали потім і під час реалізації: не могла знайти залу на вигідних умовах, дітей, батьки яких розгледять саме у мені талант викладання. У такому стані найбільше мене підтримала тренерка Олена Гуменна із Вінниці, яка «змусила» піднятись і знайти вихід із ситуації.

Лише зараз, пишучи цей текст, я розумію, наскільки на мене вплинув реалізований проект. До того моменту я абсолютно залежала від інших людей, навіть не могла подумати про те, що можу зробити щось сама. Для дівчинки у 15-річному віці було так важливо зрозуміти, що є люди (тренери проекту), які вірять у тебе, дали надію на те, що все вдасться, що немає безвихідних ситуацій.

Мій шлях, як Агента Змін досить активний :)) Після завершення проекту не вистачало емоцій, проектів, шукала себе у різних ініціативах. Знайшла себе тут: пройшла навчальну програму «Молодіжний працівник», бізнес-школу «Alter Ego», вступила до ком’юніті «Neformat», пройшла психологічний проект «DUX», мала чимало публічних виступів (зокрема представляла першокурсників на святі 1 вересня у НЮУ ім. Ярослава Мудрого; тоді слухачів у залі було близько 600), є членом волонтерської організації «Ведені серцем», нещодавно зайняла посаду Скарбника у громадській організації «Elsa Kharkiv», є членом студентського самоврядування факультету юстицій НЮУ ім. Я. Мудрого.

«Агенти Змін» не просто допомогли мені стати активною громадянкою держави. Фактично цей проект абсолютно і безповоротньо змінив мою долю. Саме після Агентів я вирішила пов’язати своє життя з політикою, з якою і пов’язані спеціальності, на які я вступила. «Агенти Змін» довели мені, що я можу чогось досягти у житті. Кожен учасник проекту допоміг мені знайти себе. Зараз я продовжую розвиватись, стараюсь ні дня не стояти на місці задля того, щоб щонайшвидше прочитати книжку (яка була зарозумною у моїх 16)), яку мені подарував Сергій Корнилюк «Гудбай, імперіє» Володимира Федоріна. Найближчим часом я обов’язково залишу відгук на цю книгу))

Тут я хотіла б подякувати усім і кожному за ті зусилля, які були вкладені для реалізації проекту. Кожен Агент Змін однозначно після проекту не залишився таким, яким був раніше. Окрему подяку я хотіла б висловити тренеру Сергію Корнилюку. Вже минуло 3 роки з випуску, але я й досі відчуваю, що завжди можу написати та почути слушну пораду для себе. Сергій став для мене справжнім прикладом, наскільки я хочу бути ерудованою людиною у подальшому».

Команда Мрійників