Back

“Творимо країну, в якій хочеться жити”


ЩО ТАКЕ ШКОЛА "АГЕНТИ ЗМІН"?

Школа з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін», що діє при НЦ «Мала академія наук України», об’єднує активних підлітків 13–17 років (учнів 8–10-х класів) з усієї України, які мають бажання створювати й розвивати власні ініціативи для вдосконалення життя своєї громади в теперішніх українських реаліях.

Наша Школа  – це перший всеукраїнський проєкт для підлітків, метою якого з 2015 року є виховання  громадянської свідомості учнівської молоді шляхом неформального інтерактивного навчання. 

ХТО ТАКІ "АГЕНТИ ЗМІН"?

У школі ми вводимо термін «підліток–агент змін», тобто такий підліток, який може впливати на розвиток своєї громади, створювати об’єднання з однолітків для реалізації суспільно значущих проєктів та ідей або розв’язання проблем на місцевому рівні.

Результатом навчання в Школі є реалізований підлітками в їхньому рідному населеному пункті соціальний, екологічний або культурно-мистецький проєкт. Ним може бути фестиваль для міста, видання власної книги, або запуск бізнесу, настільної ігри, серії тренінгів та інші змінотворчі мрії.

Участь у школі навчає підлітків

Саморозвитку

Відповідального і свідомого громадянства

Проактивної участі

Розвитку громад

7
років змін
555
учасників з усієї України
4
етапи навчання
360
втілених проєктів

Цілі школи

КОМАНДА МРІЙНИКІВ

Міністерство освіти і науки України в 2016 році затвердило проєкт Катерин Клюзко «Школа громадянської активності і волонтерської участі “Агенти змін”» як один із напрямів позашкільної освіти в рамках Всеукраїнських наукових профільних шкіл Малої академії наук України.

Відтоді кількість учасників збільшилася, а програма разом із залученими з партнерських організацій фахівцями розширилася до триденних сесій у чотири етапи протягом року, доповнених дистанційними завданнями й менторством за участю тренерів. З 2016 року Школу «Агенти змін» втілюють Національний центр «Мала академія наук України» спільно з Молодіжною ініціативою «Серце в долоньках», Центром політичних студій та аналітики «Ейдос» і Благодійною фундацією «Агенти змін» під керівництвом Катерини Клюзко.

logo_agentyBF-500x150

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «АГЕНТИ ЗМІН» здійснює благодійну діяльность в інтересах суспільства та окремих категорій  осіб, сприяє реалізації благодійних програм всебічного розвитку особистості і суспільства (шляхом освітніх, мистецьких, наукових проєктів) розвитку науки та неформальної, громадянської та інноваційної освіти.

ЩО ДАЄ УЧАСТЬ У ШКОЛІ “АГЕНТИ ЗМІН”?

Проєкт реалізується НЦ “Мала академія наук України” спільно з Молодіжною ініціативою “Серце в долоньках”, Благодійною фундацією “Агенти змін” та Центром політичних студій та аналітики “Ейдос”.