Back

Навчання у Школі “Агенти змін” безкоштовне і відбувається щороку. У січні на сторінках Школи в соцмережах та на сайті публікуються тематичні матеріали для учасників та анкета. Кандидати мають місяць для підготовки до конкурсу – заповнення анкети та написання есе. Після конкурсного відбору всі учасники, що пройшли до школи, отримують щасливий квиток на зазначену електронну скриньку. 

Школа “Агенти змін” триває 10 місяців у змішаному онлайн- та офлайн-форматах. 

Усі сесії Школи проходять в ігровій і творчій атмосфері з досвідченими тренерами та запрошеними лекторами. Школа проводиться в чотири етапи.

ПЕРШИЙ ЕТАП: «Цінності у світі можливостей»

березень-квітень

rocket

Учасники знайомляться, дискутують про роль цінностей і лідерства, вчаться працювати в команді, опановують основи проєктного менеджменту як інструменту втілення своїх мрій у життя. Заняття з арттерапії та психологічні вправи стимулюють до глибокої рефлексії, створюють атмосферу взаємного прийняття й емоційної підтримки.

ДРУГИЙ ЕТАП: «Від мрії до дії. Мистецтво змін»

червень

meteor-rain

Етап, присвячений темам «світ», «суспільство», «громада», – тому, як працює суспільство довкола нас; усвідомленню механізмів роботи громадянського суспільства (взаємодія держави, бізнесу та громадського сектору). На ньому учасники готують плани виконання власних проєктів. Між другим та третім етапами учасники працюють над втіленням своїх проєктів за підтримки менторів і тренерів.

ТРЕТІЙ ЕТАП: «Від локального до глобального»

жовтень

globe-earth

Святкування маленьких перемог та аналіз пройденого шляху. Учасники публічно презентують свої проєкти перед ЗМІ й громадськістю, діляться досягненнями, набутим досвідом, а також труднощами, з якими довелося зустрітися під час реалізації проєктів.

ЧЕТВЕРТИЙ ЕТАП: «Мислити як громадянин»

листопад-грудень

handshake

На 4 етап запрошуються учасники, які провели “урок про Цілі сталого розвитку” (лінк на сторінку “найбільший урок у світі”) в себе в місті та хотіли б продовжувати свою громадянську активність на місцевому рівні. Учасники знайомляться з концепціями розвитку міст і проводять власне дослідження.

Протягом навчання з учасниками Школи займається команда тренерів, які працюють над особистісним ростом кожного учасника протягом усього навчання, менторів (колишніх випускників), які допомагають та підтримують учасників на етапі втілення власних проєктів, а також – запрошених експертів з різноманітних галузей культури, науки, бізнесу, які діляться знаннями з тем фінансового та проєктного менеджменту, комунікацій, публічних виступів та успішних стартапів.

Окрім постійної команди тренерів щороку ми запрошуємо до Школи нових тренерів, які мають кваліфікацію у роботі з дітьми, досвід співпраці з молоддю у неформальній освіті, проєктного менеджменту, організації заходів і реалізації проєктів. Протягом навчальних етапів тренери займаються з учасниками про групам і проводити навчальні тренінги в очному й онлайн-форматі за методологією Школи «Агенти змін».
viktor-hodnyi-200×200

Віктор Годний

тренер Школи “Агенти змін” 2021
olga-dyachok-200×200

Ольга Дячок

тренерка Школи “Агенти змін” 2016
serhii-kornylyuk-200×200

Сергій Корнилюк

тренер Школи “Агенти змін”
tetyana-krasnovetska-200×200

Тетяна Красновецька

тренерка Школи “Агенти змін” 2021
Від запрошених лекторів-експерти учасники Школи отримують ґрунтовну базу теоретичних знань про підготовку команди, бюджету, алгоритму співпраці з місцевою владою та бізнес-структурами для роботи над проєктом-мрією. Щороку ми запрошуємо на унікальні лекції лекторів, які досягли успіху в різноманітних сферах та можуть дати учасникам цікаві та актуальні знання.
taras-kompanichenko-200×200

Тарас Компаніченко

культурний діяч, кобзар, бандурист та лірник, керівник ансамблю «Хорея Козацька»
Роман Лозинський

Роман Лозинський

народний депутат України
orysia-demska

Орися Демська

українська мовознавиця, докторка філологічних наук НАУКМА
Макс Кідрук

Макс Кідрук

український письменник, мандрівник
Олександр Слободяник

Олександр Слободяник

підприємець, засновник компанії «Idearoomia»
Аліна Бочарнікова

Аліна Бочарнікова

координаторка з розвитку соціального підприємництва у Future Development Agency
Зенон Коваль

Зенон Коваль

дипломат, колишній посол франкомовних Урядів Бельгії
Богдан Логвиненко

Богдан Логвиненко

засновник медіапроєкту UKRAINER, журналіст, письменник, мандрівник
Ментори – це випускники школи «Агенти змін» попередніх років, які допомагають учасникам під час планування та втілення проєктів. Вони, як ніхто інший знають та розуміють страхи учасників, адже лише нещодавно самі пройшли їхній шлях у школі та успішно його завершили. Щороку менторський склад у школі змінюється, адже ними можуть стати навіть випускники попереднього навчального року. Після окремого відбору ментори проходять навчання від тренерів школи і вже на 2 етапі знайомляться та допомагають новим учасникам стати "агентами змін"
shapoval-200×200

Тетяна Шаповал

менторка Агентів у 2020 р., випускниця Школи “Агенти змін” у 2019 р.
lubchynska-200×200

Яна Лубчинська

менторка Агентів у 2021 р., випускниця Школи “Агенти змін” у 2019 р.
antoniuk-200×200

Іван Антонюк

ментор Агентів у 2010 р., випускник Школи “Агенти змін” у 2017 р.
kulchynska-200×200

Анна Кульчинська

менторка Агентів у 2020 р., випускниця Школи “Агенти змін” у 2019 р.

Заповнюй анкету для участі та приєднуйся до агентської спільноти!
Камон до Змін!