Back

ВОЛОНТЕРУ

Стати волонтером у Школи “Агенти змін” можна щороку долучившись до команди тренерів, які разом з учасниками проходять всю навчальну програму Школи та стають підтримкою на всіх етапах навчання. В рамках нового набору (у лютому) до Школи ми оголошуємо набір у тренерську команди. Після відкритого конкурсу та співбесід майбутні тренери проходять навчання від команди Школи та разом з учасниками розпочинають новий навчальний рік!

ТРЕНЕРУ

За 10 шкіл ми співпрацювали з 22 тренерами з різних куточків України. Якщо вам цікаво стати одним із тренерів Школи, ви маєте відповідний досвід та бажання долучитися до річної програми розвитку підлітків з усієї України допомагаючи їм розвивати навички та втілюючи проєкти. Пишіть нам на пошту scakyiv@gmail.com, щоб узгодити деталі та формат участі у Школ у якості тренера.

ВИПУСНИКУ-МЕНТОРУ

Менторами у школі “Агенти змін” стають випускники попередніх років, які пройшли програму та втілили власні проєкти. Це неоціненний досвід підтримки спільноти та можливість продовжувати зростати у колі однодумців. Якщо ти хочеш стати ментором, напиши нам на пошту scakyiv@gmail.com щоб узгодити деталі.

РЕГІОНАЛЬНОМУ КООРДИНАТОРУ

Школа “Агенти змін” неоднарозово масштабувалася. Ми відкриті до поширення нашої методики та програми в різних куточках України і закордоном і готові співпрацювати з громадськими та освітніми організаціями для афіліації проєкту на регіональному рівні. Якщо ви є представником молодіжних центрів та НГО, які працюють з молоддю, напишіть нам для подальшої співпраці на пошту scakyiv@gmail.com, щоб узгодити деталі.

СПІКЕРУ

Маєте експертність та досвід публічних промов/презентацій у певній галузі та мрієте поділитись своїм досвідом з підлітками з усієї України? Ставайте запрошеним лектором у Школі “Агенти змін”! Пишіть нам на пошту scakyiv@gmail.com, щоб узгодити деталі та формат участі у Школі!

ПАРТНЕРУ

Навчальні візити, волонтерський досвід, відкриті мікрофони та дискусії - протягом своєї історії у Школі “Агенти Змін” учасники отримали багато неординарного та потрібного досвіду завдяки партнерам Школи. Впевнені, що разом ми зможемо створити щось неймовірне, тож пишіть нам на пошту scakyiv@gmail.com!

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Завдяки підтримці міжнародних партнерів учасники Школи “Агенти змін” відвідували Італію та навчались екожиття з однолітками у Німеччині. Більше про наші подорожі на сторінці “Спецпроєкти”. Ми відкриті до міжнародних співпраць на пошті scakyiv@gmail.com. Read more on the english page for partners.

Читайте більше про Школу Агенти Змін та слідкуйте за нами у соцмережах!