“HappyFamilyFest”

Халік Софія

“HappyFamilyFest”

Фестиваль

Сьогодні діти та батьки не так багато проводять часу разом. Багатьом відома ситуація, коли всі вдома, а кожен займається своїми справами, сам по собі. Спільне проведення вільного часу з близькими часто не є традицією.

“HappyFamilyFest” – перший дводенний сімейний фестиваль в нашому селі Новопілля. Місце проведення – паркова зона біля сільського клубу, де розміщені різні зони фестивалю: фуд-зона, зона конкурсів, зона спорту, арт-зона, фото-зона “Щасливі разом”, вогняна зона.

Розважальна програма розрахована як на дошкільнят, школярів, так і на їх батьків, молодь. На заході діти та батьки можуть взяти участь у творчих, спортивних та інтелектуальних майстер-класах, іграх та конкурсах, подивитися кінофільм під відкритим небом, насолодитися класичною музикою та виступом театру вогню.

Метою заходу є спільне часопроведенням сімей громади, задіяння водночас усіх членів родини, активізація місцевої громади на проведення подібних заходів .

ЦА – дошкільники (4-6 років), молодші школярі (6-10 років), підлітки (10-15), старшокласники (16-17), їх батьки, бабусі та дідусі.

Дата реалізації: проведений 26.05.2019 та 28.05.2019.

Сторінка проекту за посиланням.