День Зоряних Війн

Абрамов Сергій

День Зоряних Війн

Інтерактивний фестиваль

24 травня відбувся інтерактивний фестиваль – День Зоряних Війн. Яка ж суть нашого інтерактивного фестивалю??? Програма цього свята побудована так, що глядач може не тільки дивитися за цим дійством, але і брати активну участь в ньому. Але для цього потрібно сформувати команди, адже командні ігри набагато цікавіші і динамічніші.
Давайте пройдемося по етапам(іграм) цього фестивалю.
1 етап – перенесення патронів для бластерів зі складу на поле бою.
Командам повстанців потрібно за 10 хвилин перенести на фронт патрони, щоб виграти війну проти штурмовиків. Кожний член команди може брати зі складу тільки по 5 патронів, тому швидкість – запорука перемоги.
2 етап – війна проти штурмовиків.
Команди повстанців повинні відбити наступ Імперії. Також воїни повинні попасти по штурмовикам і при цьому не пропустити вражу пулю. На цей бій кожній команді дається 10 хвилин. Виграє та команда, яка спромоглася попасти по опонентам найбільше разів.
3 етап – пошук мікросхем Зірки Смерті на території міського парку.
Командам повстанців потрібно протягом 15 хвилин знайти усі мікросхеми Зірки. Якщо цього не буде, то ця зброя знищить нашу планету одним пострілом. Як ви розумієте повстанці впоралися із цим завданням і захистили Землю.
4 етап – гра “хто я?”
У цій грі один член команди за допомгою поставлених питань, відповідь на які може бути ТАК або НІ, повинен здогадатися за 90 секунд який він персонаж із фільму “Зоряні Війни”
А під кінець свята був організований флешмоб для всього міста, а після нього дискотека.

Проведення Дня Зоряних Війн в Новомиргороді показав, що підлітки, якщо об’єднати їх спільною ідеєю, зможуть самі організувати свято міського рівня і навіть вище. Також цей проект керувався метою зблизити молодше і старше покоління завдяки спільним інтересам.
Для учнів моєї школи День Зоряних Війн розпочався на 2 місяці раніше, ніж для всіх.Чому?? Відповідь на це запитання банально проста – учні стали головними організаторами цього фестивалю. А підготовка до свята такого масштабу вимагає тонну часу, я в цьому переконався на власному досвіді. Таким чином, моя школа перетворилася на фабрику втілювання мрій. Шоломи повстанців, обладунки штурмовиків, бластери і багато іншого стало реальністю. Але не слід заперечувати той факт, що кожна фабрика потребує фінансових потоків. У цьому нам допоміг мер міста Новомиргород – Ігор Забажан. Завдяки ньому в нашої фабрики з’явилися ці потоки.

ЦА –  люди всіх вікових категорій, але на свято прийшли переважно діти.

Дата реалізації: 24 травня.

Сторінка проекту за посиланням.