Creativity of Mr Shevchenko

Шарай Анастасія

Creativity of Mr Shevchenko

Розробка додатку

Ми живемо у вік технологій , постійних інновацій і змін.Тож і екскурсію по шкільному музею можливо осучаснити. Англомовний додаток до музею Т.Г. Шевченка – це новий підхід до проведення екскурсії. Завдяки цьому проекту в шкільному музеї ім. Т.Г. Шевченка з`являється гаджет із спеціальною програмою , яка розповідає про експонати музею англійською мовою.
Музей ім. Т.Г. Шевченка в нашому м. Вінниця – один. На екскурсії приходять школярі, студенти-іноземці та інші. Основна аудиторія – це молодь, а молоді цікаво мати справу з гаджетом. Повчально отримати інформацію англійською мовою школярам. А іноземним гостям музею зручно сприймати біографію Шевченка англійською мовою.
Школярам дійсно цікавий додаток. Опитування школярів показало, що сучасні діти бажають отримувати інформацію за допомогою гаджетів і у цікавій формі. Взагалі введення інновацій у навчальні програми заохотить молодь залишатись у країні яка зможе надати усі умови для особистого розвитку та самовдосконалення у професійних сферах.

ЦА – на екскурсії приходять школярі, студенти-іноземці та інші. Основна аудиторія – це молодь, а молоді цікаво мати справу з гаджетом. Повчально отримати інформацію англійською мовою школярам. А іноземним гостям музею зручно сприймати біографію Шевченка англійською мовою.

Дата реалізації:з січня по березень 2019р.