Як легко підготуватися до ЗНО: підбірка онлайн-ресурсів

27 Лютого 2020

Продовжуємо говорити про підготовку майбутніх абітурієнтів до ЗНО. Ми вже познайомили вас із практичними та психологічними порадами щодо підготовки до іспитів. Тепер наступний крок – ресурси, які допоможуть з легкістю скласти тестування. Завдяки розвитку інформаційних технологій зовсім не обов’язково купувати купу підручникі, більшість необхідної для навчання інформації можна знайти у своєму смартфоні. 

Тож, поїхали! Для початку – корисні канали в Телеграмі.

Вивчення іноземних мов

The pirat bot – бот в Телеграмі, створений для вивчення граматики англійської мови. Регулярно вам надходитимуть різні правила для навчання, а також вправи, щоб закріпити матеріал.

Lingva.skills – це бот, який в легкій формі щодня публікує різні правила англійської мови, дотепні картинки і ситуації на іноземному, пропонує перевести тексти або надсилає зручні таблиці, які допоможуть вивчити англійську мову з нуля.

Точні науки

Телеграм-бот «Математика». Різні рівняння, правила, логічні задачі – все це допоможе тренувати своє мислення, а також стане корисним для всіх, хто планує вступати до університету на спеціальності з математичним нахилом.

Природничі науки

Darth Biology – от пропонує не тільки правила зі шкільної програми, але й нерідко радує новітніми розробками медицини, фактами зі світу нейробіології й генної інженерії.

«Хімія-просто» – щоденні публікації прокачають навички і допоможуть повторити корисний матеріал.

«Географія в опитуваннях» – бот пропонує вам цікаве проведення часу, під час якого ви підтягнете свої знання. Щодня вам будуть запропоновані для виконання завдання: «Назви місто по фото», «Знайди країну на карті», «Накресли маршрут». Виконуючи ці нескладні задачі, незабаром ви зможете оцінити свій результат!

History pics – бот, який пропонує поринути в світову історію, розглядаючи різні фото, а також пропонує ознайомитися з історичними фактами і подіями.

«ЗНО-тренер» -кожного дня ви будете мати можливість знайомитися з цікавими фактами зі світу мистецтва, культури, історії, науки, політики, кінематографа. Ви також зможете ознайомитися з топовими статтями Вікіпедії, посилання на які регулярно висилає бот.

Корисні YouTube-канали, які допоможуть скласти ЗНО:

Освіта-Онлайн – це YouTube-канал, який має безліч уроків для підготовки до ЗНО із різних предметів, як то математика, хімія, фізика, біологія. Є тут багато уроків і з географії та гуманітарних дисциплін: англійської та української мов, української літератури та історії. Викладання ведеться українською мовою.

ZNOUA – Освітній портал, що пропонує офлайнові та онлайнові курси із підготовки до ЗНО, має власний YouTube-канал, де зібрані уроки на основні теми із гуманітарних дисциплін (й усіх інших також). Тут знайдете багато корисних уроків зокрема з української та англійської мов.

Онлайн-платформи:

Prometheus.org.ua – онлайн-платформа пропонує безкоштовний курс лекцій із підготовки до ЗНО з української мови та літератури, історії України, новітньої історії. Докладніше про курси ви можете дізнатися із цього матеріалу.

Ed-Era.com стане у нагоді, якщо ви хочете дізнатися лайфхаки, як скласти на 200 балів українську мову та літературу, історію України та розібратися із англійськими частинами мови?

Znaniya.znonline.org – це ресурс для дистанційної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання «Знання Онлайн» пропонує відеоуроки, пробні тести (типу ЗНО), спілкування з учнями та викладачами на спеціальних онлайн-конференціях.

Webpen.com.ua – це онлайновий тренажер, який поєднує теоретичні положення і практичні завдання, сприяє засвоєнню граматики української мови та вдосконаленню навичок правопису. Додаткові навчальні матеріали містять різноманітну пізнавальну інформацію. Регулярно займаючись на тренажері, ви зможете перевірити свої знання, вивчити і повторити правила, удосконалити навички спілкування, підняти свій освітній рівень.

Mova – цей додаток було розроблено українськими програмістами в 2015 році спільно з творцями освітнього проекту «Мова — ДНК нації». За допомогою додатка ви не тільки зможете вивчити орфографію, пунктуацію української мови, позбутися «суржику», а й розібратися в синтаксисі, що допоможе при складанні ЗНО. Утиліта доступна безкоштовно на iTunes та play.google.com.

Український словник – це безкоштовний електронний тлумачний словник української мови, який містить понад 200 тисяч слів. Додаток працює в онлайн- і офлайн-режимах, що досить практично, якщо в школі немає Wi-Fi. Крім часто вживаних слів, в словнику наводяться основні терміни сучасної науки і техніки, а також слова, що визначають явища і реалії виробничого, культурного і побутового життя. Завантажуйте з play.google.com.

Користуйтеся і хай щастить на тестуванні!

Автор:

журналістка, менеджерка із комунікацій Центру «Ейдос» Тетяна Кавуненко

Проект «Агенти Змін», в рамках якого було підготовлено матеріал, реалізують: Центр політичних студій та аналітики «Ейдос», Національний Центр «Мала Академія Наук України», Благодійний фонд «Агенти змін», Молодіжна ініціатива «Серце в долоньках» за фінансової підтримки Фонду Демократії ООН (UNDEF) впродовж 2018-2020 років.

поділитися: