Як «Агенти змін. Діти» підкорювали Вінницю: Ситуаційний центр Вінниця (част. І)

15 Жовтня 2019

Завершився 4-й етап школи «Агенти змін. Діти». Ще 25 «агентів» зі всіх куточків України підкорювали Вінницю і розбиралися, як працює місто.

Під час навчання учасники дізналися, що таке доброчесне врядування, реформа децентралізації, політичні ідеології, громадський бюджет, доступ до публічної інформації та побували у Вінницькій міській раді, а саме – у «Ситуаційному центрі Вінниця».

Разом з представником Муніципальної варти вони відчули себе детективами із фільмів: дізналися, як і навіщо в місті ведеться відеоспостреження, наскільки це сприяє зниженню злочинності, контроль, виявлення правопорушників, про те, як відбувається взаємодія із Національною поліцію, ДСНС та іншими органами.

«За рік роботи «Ситуаційного центру Вінниця», завдяки камерам та оперативному реагуванню, рівень злочинності у місті знизився на 7%», – зазначив представник Муніципальної варти.

«Агентам» показали вибірку відео, аби проілюструвати, як стаються ДТП, як вчиняються правопорушення, хуліганство, бійки, крадіжки, порушення правил паркування та розповіли провідповідальність у разі порушення закону.

ПРО ШКОЛУ

Проект «Агенти змін.Діти» – «Підлітки змінюють громади в Україні через громадянську освіту» – це проект з популяризації неформальної громадянської освіти в Україні, який розпочався 1 квітня 2018 року за фінансової підтримки Фонду Демократії ООН (UNDEF), в основі якого масштабування авторської методології Школи з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін» Національного Центру (ЮНЕСКО) “Мала академія наук України”, започаткованою Катериною Клюзко у 2015 році.

Проект реалізують: Центр політичних студій та аналітики «Ейдос», Національний Центр «Мала Академія Наук України», Благодійний фонд «Агенти змін», Молодіжна ініціатива «Серце в долоньках» за фінансової підтримки Фонду Демократії ООН (UNDEF) впродовж 2018-2020 років.

 

поділитися: