Як «Агенти змін.Діти» підкорювали столицю та розбиралися в роботі Київради (част. І)

5 Жовтня 2019

Молоді, активні, цілеспрямовані та надзвичайно допитливі – так це ми знову про «Агентів змін.Діти». Цього разу, вже аж на 4-му етапі,  25 учнів з різних куточків України вчилися, як працює місто і  підкорювали Київ.

Попередньо розглянувши разом із тренерами школи, що таке правосвідомість, які існують політичні ідеології та взявши участь у моделюванні, вони відправилися до Київської міської ради, аби на власні очі побачити, як працює головний орган місцевого самоврядування столиці.

Разом із радником відділу з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків Валерієм Крамаренко учасники здійснили подорож у минуле, повернувшись в часи Київської Русі, потім – до зародження місцевого самоврядування в столиці, доторкнулися до історії створення будівлі Київської міської ради та порівняли з тим, як все влаштовано зараз – в епоху цифровізації.

Головний спеціаліст відділу Сергій Хорольський розповів, що таке «Громадський бюджет Києва», як він формується та про те,  як кияни можуть долучитися до реалізації різноманітних проектів столиці.

Директор Київського молодіжного центру Анна Куценко відповіла на всі питання, які стосуються можливостей для молоді, про та місію центру, яка полягає  у налагодженні взаємодії між молоддю та владою, шляхом посилення впливу громадянського суспільства на розвиток столиці і країни в цілому.

Окрім навчальної частини, учасники змогли також практично відчути себе частиною Київської міської ради: посидіти в конференц-залі та кулуарах, зробити селфі на місці, яке зазвичай займає  мер столиці, побавитися у дитячій кімнаті та спробувати обід справжнього депутата.

З новим багажем знань та купую емоцій «Агенти» повернуться до своїх міст, місточок та сіл, аби творити по-новому!

ПРО ШКОЛУ
Проект «Агенти змін.Діти» – «Підлітки змінюють громади в Україні через громадянську освіту» – це проект з популяризації неформальної громадянської освіти в Україні, який розпочався 1 квітня 2018 року за фінансової підтримки Фонду Демократії ООН (UNDEF), в основі якого масштабування авторської методології Школи з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін» Національного Центру (ЮНЕСКО) “Мала академія наук України”, започаткованою Катериною Клюзко у 2015 році.

Проект реалізують: Центр політичних студій та аналітики «Ейдос», Національний Центр «Мала Академія Наук України», Благодійний фонд «Агенти змін», Молодіжна ініціатива «Серце в долоньках» за фінансової підтримки Фонду Демократії ООН (UNDEF) впродовж 2018-2020 років.

поділитися: