Як «Агенти змін.Діти» підкорювали столицю: поїздка на EVO (част. ІІ)

7 Жовтня 2019

Молоді, активні, цілеспрямовані та надзвичайно допитливі – це «Агенти змін.Діти».

Цього разу, вже аж на 4-му етапі, 25 учнів з різних куточків України вчилися, як працює місто, спілкувалися із представниками Київської міської ради, розбиралися, як працює головний орган місцевого самоврядування столиці та на кілька годин відчули себе частиною величезної IT-компанії EVO.

Довідково: EVO –  це українська продуктова IT-компанія, яка створює маркетплейси, де продаються товари та послуги. Компанія розвиває такі проекти: Prom.ua, Bigl.ua, Zakupki.prom.ua, Crafta.ua, Kabanchik.ua, Vchasno.ua, Shafa.ua, IZI.ua, EVO.business в Україні та Deal.by, Satu.kz – в Білорусі й Казахстані.

Разом зі спеціалістом з підбору персоналу Єлизаветою, агенти занурилися у світ підприємництва та бізнесу, ознайомилися з правилами ефективного функціонування ринку в Україні, дізналися, чому для компанії важливі цінності та як вони впливають на ефективність роботи.

Серед цінностей компанії EVO:

 • чесність та відкритість
 • повага і довіра
 • ми не звинувачуємо
 • клієнт – команда – ти
 • зворотній зв’язок – це дар
 • ощадливість
 • швидкі на тактичному рівні, терплячі – на стратегічному
 • готово сьогодні – краще, ніж ідеально післязавтра
 • пам’ятай про сенс
 • винаходь, покращуй, спрощуй
 • наймай кращих, розвивай себе і команду.

Таблички з цінностями прикрашають стіни на кожному із поверхів, мотивуючи співробітників та надихаючи на нові звершення.

Також в компанії вважають важливою складовою покращення робочого процесу – залучення співробітників до творчості. Різноманітні картини, скульптури також висять по всій будівлі.

Під час «інспекції» EVO «Агенти» також дізналися, як полегшити процес вибору професії та як не загубитися у пошуку свого призначення, які професії зараз затребувані на ринку, а на які буде попит у майбутньому, як правильно позиціонувати себе на співбесіді та на які софт-скіли компанії, в першу чергу, звертають увагу при прийомі на роботу.

Заряджені та мотивовані «агенти» готові підкорювати нові вершини та йти назустріч новим викликам!

ПРО ШКОЛУ
Проект «Агенти змін.Діти» – «Підлітки змінюють громади в Україні через громадянську освіту» – це проект з популяризації неформальної громадянської освіти в Україні, який розпочався 1 квітня 2018 року за фінансової підтримки Фонду Демократії ООН (UNDEF), в основі якого масштабування авторської методології Школи з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін» Національного Центру (ЮНЕСКО) “Мала академія наук України”, започаткованою Катериною Клюзко у 2015 році.

Проект реалізують: Центр політичних студій та аналітики «Ейдос», Національний Центр «Мала Академія Наук України», Благодійний фонд «Агенти змін», Молодіжна ініціатива «Серце в долоньках» за фінансової підтримки Фонду Демократії ООН (UNDEF) впродовж 2018-2020 років.

 

поділитися: