Всеукраїнський молодіжний форум «Шатлуй до мрій»

25 Травня 2020

29 травня 2020 року відбудеться Всеукраїнський молодіжний онлайн-форум «Шатлуй до мрій» у рамках дворічного проєкту «Підлітки змінюють громади в Україні через громадянську освіту» за підтримки UNDEF.

Форум «Шатлуй до мрій» – це місце для зустрічі активних хлопців і дівчат, які вміють космічно мріяти та прагнуть втілювати свої мрії в життя! На форумі перетнуться наука і творчість, мрії та активні дії, персональний та професійний розвиток.

Спеціальний гість від Національного центру “Мала академія наук України” видатний керівник проектів в NASA Хорхе Сотомайор з прямим включенням із бази NASA (Х’юстон, Техас, США), під час якого поспілкується з учасниками і розповість правду про космоc!

Серед зіркових спікерів – Олександр Педан, телеведучий і засновник громадської організації JuniorZ, який розвиває нову фізкультуру в школах. Олександр фізично підготує «астронавтів до польоту».

Одним із ключових спікерів стане Ярослава Гресь, партнер піар-агенції GresTodorchukPR, співавтор проєкту «Ukraine-WOW», «Сила підпису» та багатьох інших культурних та соціальних проєктів. Ярослава входить у ТОП-100 найбільш впливових жінок України.

Завершить подію космічний виступ від інді-гурту Tik Tu.

Детальна програма форуму за посиланням.

Як долучитись? Маємо 2 варіанти участі:

1). Член екіпажу: ви будете активно брати участь у всій програмі форуму, інтерактивних сесіях та воркшопах через платформу ZOOM, матимете можливість задати запитання зірковим спікерам та виграти фірмові подарунки.
Критерії:  активні, мрійливі та сміливі хлопці та дівчата віком 14-18 років
Як податись: заповнюйте заявку за посиланням до 27 травня включно, запрошення на борт отримаєте до 28-го травня.

2). Космічний турист: зможете переглядати прямі трансляції в соцмережах виступів інженера-астронавта з NASA Хорхе Сотомайора, телеведучого Олександра Педана та партнерапіар-агенції Ярослави Гресь.
Критерії: жодних обмежень, лише бажання вчитись та розвиватись
Як податись: заповніть коротку форму за посиланням, щоб ми надіслали вам детальну інформацію про трансляцію

Детальна програма форуму за посиланням – http://space-shuttle.tilda.ws

Долучайтесь до події на FB та будьте в курсі всіх космічних новин:

https://www.facebook.com/events/894387844409965/

 

Довідково:

Проєкт «Підлітки змінюють громади в Україні через громадянську освіту» — «Агенти змін. Діти» реалізують: Центр політичних студій та аналітики «Ейдос», Національний Центр «Мала Академія Наук України», Благодійний фонд «Агенти змін», Молодіжна ініціатива «Серце в долоньках» за фінансової підтримки Фонду Демократії ООН (UNDEF) впродовж 2018-2020 років.

поділитися: