Власник креативного простору «Артинов» Андрій Піжевський: «Ми покоління тимчасового задоволення»

15 Жовтня 2019

Як «Агенти змін. Діти» підкорювали Вінницю (част. ІІ)

Після перегляду «захопливих» відеороликів у “Ситуаційному центрі Вінниця”, «агенти» відправилися до Креативного простору «Артинов».

Засновник та власник приватної гімназії «Дельфін», кретивного агенства «Артинов» та тревел-агенції з однойменною назвою Андрій Піжевський розповів, як змінив Мельбурн на Вінницю, про важливість подорожей та комунікації з людьми, про цінності, креатив, ідеї, а також –  поділився принципами, якими керується у своєму житті та роботі.

«Нашому суспільству потрібен розвиток. У тебе може бути купа ідей. Але йти разам набагато легше, ніж самостійно. Легше знайти підтримку та досягти поставленої мети. Саме тому я завжди говорю про важливість навиків комунікації», – зазначив Піжевський.

Він щиро переконаний, що поки не зміниться менталітет, в країні нічого не поміняється і наголошує на важливості поваги у стосунках з людьми.

«Жодна цифровізація не допоможе, поки ми не навчимося з повагою ставитися один до одного. Не треба чекати змін, зміни треба починати з себе. Коли ти правильно поводишся, не зраджуєш свої ціності та переконання, з’являються люди, які поводяться або хочуть себе поводити так само. Всі інші просто зникають із життя», – додав Піжевський.

“Агенти” також мали змогу дізнатися, які ключові цінності, на яких будується командна робота, та за якими принципами потрібно відбирати людей до себе у команду.

«Якщо ви хочете створити щось своє, щоб дійсно вартісне – потрібно, в першу чергу, працювати серцем і розумом. Важливо вміти бачити, що є найбільш цінним у людини, яка знаходиться поруч із вами, націлитися на розвиток її вмінь і вже разом йти до поставлених цілей», – пояснює власник «Артинова».

За словами Піжевського, «ми покоління тимчасового задоволення».

«Людям потрібно постійно щось оновлювати: месенджери, програмне забезпечення, місце роботи, проживання, тощо. Треба навчитися знаходити позитив у тому місці та часі, в якому ти зараз знаходишся», – резюмував власник «Артинова».

ПРО ШКОЛУ

Проект «Агенти змін.Діти» – «Підлітки змінюють громади в Україні через громадянську освіту» – це проект з популяризації неформальної громадянської освіти в Україні, який розпочався 1 квітня 2018 року за фінансової підтримки Фонду Демократії ООН (UNDEF), в основі якого масштабування авторської методології Школи з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін» Національного Центру (ЮНЕСКО) “Мала академія наук України”, започаткованою Катериною Клюзко у 2015 році.

 

Проект реалізують: Центр політичних студій та аналітики «Ейдос», Національний Центр «Мала Академія Наук України», Благодійний фонд «Агенти змін», Молодіжна ініціатива «Серце в долоньках» за фінансової підтримки Фонду Демократії ООН (UNDEF) впродовж 2018-2020 років.

поділитися: