Школа “Агенти змін.Діти” в Вінниці очима тренерів

14 Грудня 2018

Початок грудня став особливим для 25-ти підлітків з 8 областей України та вінницької команди тренерів з двох причин: перша – чергові агенти змін пройшли насичене навчання, друга – нові тренери стали частиною проекту «Агенти змін. Діти».

З 6 по 9 грудня стартував перший етап Школи «Агенти змін. Діти» з вінницькою командою тренерів, що був присвячений дослідженню себе та власного потенціалу, переосмислення стереотипів та усвідомлення глибинних мрій учасників.

Тренер Олена Гуменна

«Ми, дорослі, так часто стимулюємо дітей йти наміченим шляхом “успішності” і так мало намагаємось пізнати самих дітей, запитати їх про внутрішнє, глибинне… А на школі “Агенти змін. Діти” якраз учасники, їх мрії та цінності є центробіжною силою подій! Тренери, учасники, їх синергія – це величезне енергетичне поле, яке створило нову сутність нас самих! І як кажуть самі учасники – це неможливо пояснити, це треба спробувати!»

Тренер Сергій Низькохат

«Обожнюю занурюватись разом з учасниками та тренерами у власні мрії. Мрія закидає значну порцію ендорфінів нам у мозок, робить нас щасливими, стимулює обдумувати її, що в свою чергу призводить в дію внутрішній двигун, який мчить до реалізації цього бажання. В ці (та інші) миті, дивлячись на учасників, я намагаюсь побачити в комусь нового Гейтса, Гокінга, Маска чи Меркель.»

 

Тренер Тетяна Красновецька

“Агенти змін – це школа, яка змінила не тільки учасників, а й тренерів! Ми стали великою родиною, разом і мріяли, і плакали, і навчались в один одного, пізнавали себе! 4 незабутні дні, 25 учасників з щирими серцями, справжніми емоціями та глибиною своїх думок. 3 трьома найкращих тренерими мені вдалось прожити та відчути кожну хвилину на Школі. Ці дні не були роботою, та це однозначно щось більше і важливіше….”

Ми не даємо чітких інструкцій по реалізації проектів чи різного роду івентів, натомість допомагаємо ідентифікувати цінності кожного, вийти за межі комфорту, шаблонів і стереотипів, створити коло довіри і емоційної підтримки, підняти планку та через основи проектного менеджменту показати, що мрії можна здійснювати в будь-якому віці.

Проект«Агенти змін. Діти» – повна назва  «Підлітки змінюють громади в Україні через громадянську освіту» – вступив у активну фазу реалізації. Масштабний проект з популяризації неформальної громадянської освіти в Україні розпочався 1 квітня 2018 року за фінансової підтримки Фонду Демократії ООН (UNDEF). Виник на основі Школи з громадянської та волонтерської участі та патріотичного виховання «Агенти змін» НЦ “Малої академії наук України”, заснованої в 2015 році Катериною Клюзко та затвердженої МОН. Тепер Центр «Ейдос» став платформою для масштабування проекту спільно з партнерами: НЦ «Мала академія наук України», Благодійний фонд «Агенти змін», Молодіжна ініціатива «Серце в долоньках». Основними завданнями даного проекту є розширення мережі тренерів та учасників вже відомої Школи «Агенти змін», масштабування проведення школи в рамках України та обмін міжнародним досвідом.

поділитися: