Презентація кращих проектів Школи «Агенти Змін. Діти». Львів

1 Липня 2019

Запрошуємо на презентацію кращих проектів, реалізованих учасниками Школи «Агенти змін.Діти» -2019!

Що можна робити в 13 років? Ходити до школи, грати комп’ютерні ігри та скролити інстаграм? Наші випускники школи “Агенти Змін.Діти” доводять, що це не межа. В свої 13-16 років вони реалізовують масштабні фестивалі, проводять екскурсії та навіть реставрують стадіони. Тож ми дуже хочемо поділитися з вами ентузіазмом та запалом цих школярів.

5-го липня агенти змін з різних регіонів України презентують кращі проекти, які вони втілили у своїх містах та селищах. Підлітки поділяться набутим досвідом, розкажуть про труднощі, з якими стикнулися, а також поділяться враженнями та новими знаннями після школи.

Що? Презентація кращих проектів, реалізованих учасниками Школи «Агенти змін.Діти» -2019!
Де? м. Львів, URBAN бібліотека, вул. Устияновича, 4,
Коли? 5 липня, 12:00-14:00

Агенти презентують такі проекти:
– Додаток для шкільного музею Creativity of Mr Shevchenko, який розповідає про експонати музею англійською мовою (м.Анастасія Шарай, 17 років, Вінниця)
– Young Art – друкована збірка поезії, куди ввійшло 60 віршів молодих поетів-аматорів різного віку із усіх куточків України, проілюстрована автором проекту (Остап Сенюк, 16 років, м. Коломия Івано-Франківської області)
– NB Fest – перший молодіжний фестиваль до Дня Європи у невеличкому селищі, який відвідало близько 800 мешканців (Вікторія Горбач, 16 років, Нова Борова Вінницької області)
– Сайт міста “OKATA. Історія Шепетівки” (Оксана Щур, 16 років, Шепетівка Хмельницької області).

Організатори Школи також поділяться досвідом роботи з дітьми та розкажуть про важливі елементи формування навчальної програми у впровадженні громадянської освіти в Україні.

ПРО ШКОЛУ
Проект “Агенти змін.Діти” – «Підлітки змінюють громади в Україні через громадянську освіту» – це проект з популяризації неформальної громадянської освіти в Україні, який розпочався 1 квітня 2018 року за фінансової підтримки Фонду Демократії ООН (UNDEF), в основі якого масштабування авторської методології Школи з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін» Національного Центру (ЮНЕСКО) “Мала академія наук України”, започаткованою Катериною Клюзко у 2015 році.
Проект реалізують: Центр політичних студій та аналітики «Ейдос», Національний Центр «Мала Академія Наук України», Благодійний фонд «Агенти змін», Молодіжна ініціатива «Серце в долоньках» за фінансової підтримки Фонду Демократії ООН (UNDEF) впродовж 2018-2020 років.

Для участі, будь ласка, зареєструйтесь: https://forms.gle/eNTTe8mHsDhMdMgY8

Детальніше на сайті: http://eidos.org.ua/?p=10909

Наш сайт: http://agentyzmin.org.ua

Сторінка Школи «Агенти змін» https://www.facebook.com/AgentuZmin/

поділитися: