Підсумки 3 етапу Школи 9ї “Агенти змін” у 2021 році

24 Листопада 2021

Відшуміли публічну презентацію проєктів випускників учасників 3 етапу Школи “Агенти змін” у 2021 році!
36 посмішок та сяючих очей наших Агентів, спільні кола та зустрічі з тренерами і командою, виступ на арені неймовірного інноваційного простору UNIT.City – все це відбулось минулих вихідних на очній зустрічі Агентів Змін в рамках 3 етапу школи у 2021 році!
DSC03176
Протягом трьох днів учасники знову знайомились одне з одним (адже тут ми вперше побачились поза межами зум-екранів!), відвідували змінотворчі локації Києва, мріяли та ділились досвідом. Ставали справжньою сім’єю, як і всі покоління наших Агентів!
DSC02211
Найнезабутнішим моментом зустрічі стала публічна презентація проектів учасників у просторі UNIT.City. Продовживши тогорічну традицію поєднання онлайн-включення з живим виступом ми змогли об’єднати 13 надихаючих проєктів, про які розповіли учасники зі сцени.
Серед них:
  • соціальний проєкт з навичок швидкої медичної допомоги “ШВИДШЕ, ДОПОМОЖИ!” Насті Долобанько з м. Одеса (https://cutt.ly/ERJnVyg)
  • вебсайт-путівник містом “HISTOWITZ” Оксани Трефаненко з м. Чернівці (https://cutt.ly/fRJnBHq)
  • фестиваль корейської культури на 150 учасників “K-DAY” Анастасії Демченко з м. Кам’янське
  • настільна гра-розмальовка про місто для дітей “МАНДРІВКА НАШИМ КРИВИМ” Поліни Шевченко з м. Кривий Ріг (https://cutt.ly/RRJn13e)
  • еко-табір для підлітків “ЕКОЗМІНА” Карини Степанович з м. Рівне (https://cutt.ly/0RJnMly)
  • тренінг з сексуальної освіти “SEXED” Антоніни Студент з м. Сокаль
Про всі ці та інші проєкти ми продовжуємо розповідати на сторінках школи за хештегом #60_агентських_мрій.
Багато проєктів учасників ми розвішували на стінах UNIT CITY (так-так, це ті яскраві плакати на фото), де дізнатись про них міг кожен. А наприкінці учасники отримали наш крутезний мерч і поспілкувались з зірковим гостем Сергієм Притулою.
DSC02943

поділитися: