Підсумки 2 етапу навчання!

21 Жовтня 2021

В перших числах червня у школі “Агенти змін” традиційно розпочинається 2й етап навчання “Від мрії до дії”, який триває два тижні🌞

✅За цей час учасники, що готують концепції власних проєктів отримують ґрунтовну базу теоретичних знань про підготовку команди, бюджету, алгоритму співпраці з місцевою владою та бізнес-структурами для роботи над проєктом-мрією. А у фіналі етапу учасники презентують фінальні напрацювання проєктів, які втілюватимуть за підтримки тренерів та менторів протягом літа.
Тож тепер, настав наш улюблений момент підсумків. А підсумовувати є що, адже 2 етап на Агентах – це…

📣 89 натхненних учасників з усієї України
📣 30 неймовірних менторів-випускників
📣 7 лекторів з різноманітних напрямків, що розповідали учасникам про: Трисекторну модель суспільства; Політику та державу; Волонтерство; Відповідальний бізнес; Ефективну презентацію; Комунікацію в проєктах; Мистецтво змін; Імплементацію проєкту для формування команди.

І найголовніше:
📣 89 концепцій майбутніх проєктів-мрій наших учасників, на реалізацію яких ми чекатимемо 2,5 місяці!
Любі учасники, ми неймовірно пишаємось вами і вдячні за запал, з яким ви пройшли цей етап. Чесно, його неможливо не помітити. Бажаємо сил та натхнення в найважчому та найцікавішому завданні – втіленні авторських проєктів і тримаємо кулачки за ваш успіх!✊🏻

А також – щиро дякуємо за допомогу у проведенні 2 етапу навчання запрошеним лекторам (Роман Лозинський (Roman Lozynskyi) Oleksandr Slobodianyk Альона Кара), тренерам школи “Агенти змін” (Katerina Klyuzko Olga Budnyk Iryna Kolotylo Сергій Корнилюк Сергій Низькохат Оленка Котляр Віктор Годний Orysia Hrudka Tatiana Krasnovetska Ярина Ревчук (Yaryna Revchuk) Олена Гуменна (Olena Humenna) Alyona Koba) та космічній команді менторів. Ваш вклад дуже пасує нашому улюбленому гаслу – “Творимо країну, в якій хочеться жити”. Дякуємо, що творите її разом з Агентами змін!

поділитися: