Оголошено набір на Форум освітніх змін!

28 Січня 2020

21 лютого 2020 року відбудеться Форум освітніх змін у рамках дворічного проєкту «Підлітки змінюють громади в Україні через громадянську освіту» — школа «Агенти змін. Діти».

Під час Форуму буде презентовано інноваційні інструменти у роботі з молоддю для формування їх активної життєвої позиції та здатності до самореалізації. Також буде проаналізовано успішні практики впровадження громадянської освіти у світі та можливість застосування їх в Україні.

В рамках Форуму освітніх змін буде обговорено шляхи взаємодії вчителів, батьків і дітей, а саме:

  • соціально-культурні тренди;
  • стереотипи про сучасних дітей та як з ними бути;
  • партнерство вчителів і батьків;
  • психологічне здоров’я викладачів;
  • основи практики концентрації уваги тощо.

Результати своєї роботи представлять учасники проєкту Школи «Агенти змін.Діти», яка розкриває потенціал дітей і дає їм можливість реалізувати власні ідеї. Минулого року учасники віком 13-16 років успішно втілили в життя 67 різноманітних заходів та проєктів по всій Україні.

Форум освітніх змін збирає зацікавлених педагогів і активістів, які зможуть отримати нові знання та розширити коло однодумців. За підсумками роботи Форуму будуть направлені рекомендації до Міністерства освіти і науки України.

Участь у форумі безкоштовна.

Місце проведення: Київ, Освіторія Хаб, вул. Московська, 2.

50 найбільш вмотивованим учасникам з регіонів, які дадуть детальні відповіді на питання анкети, буде компенсовано вартість проїзду до міста Києва та у зворотньому напрямку.

Подія в Facebook: https://www.facebook.com/events/483823615663114/

Для реєстрації заповнюйте Google-форму http://bit.ly/ForumOsvZmin

Заявки на участь приймаються до 2 лютого 2020 року (23:59).Оголошення результатів – 4 лютого.

За додатковою інформацією звертайтеся за електронною адресою junioragent.kyiv@gmail.com.

Проєкт «Підлітки змінюють громади в Україні через громадянську освіту» — «Агенти змін. Діти» реалізують: Центр політичних студій та аналітики «Ейдос», Національний Центр «Мала Академія Наук України», Благодійний фонд «Агенти змін», Молодіжна ініціатива «Серце в долоньках» за фінансової підтримки Фонду Демократії ООН (UNDEF) впродовж 2018-2020 років.

 

поділитися: