Оголошено конкурс для майбутніх тренерів школи “Агенти змін”

23 Лютого 2021

Оголошується конкурс для тренерів Всеукраїнської школи з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання “Агенти змін”-2021, що реалізується Малою академією наук України! 

Школа «Агенти змін» – це всеукраїнський освітній проєкт для підлітків, який заохочує до саморозвитку, відповідального громадянства, проактивної участі та розвитку громад для активних учнів 8–10-х класів з усієї України, які мають бажання засновувати та розвивати ініціативи, спрямовані на вдосконалення життя своєї громади у реаліях українського сьогодення.  Навчання здійснюється тренінговими інтерактивними методиками, які включають комплексний погляд на розвиток особистості та індивідуальний підхід до кожного.

У 2021 році у Школі «Агенти змін» зможуть взяти участь 125 учнів зі всієї України! Перший етап навчання відбудеться в кінці березня-квітня 2021 року. Тож ми шукаємо тих, хто готовий стати частиною масштабного проєкту!

Важливо, щоб кандидат на посаду тренера відповідав наступним критеріям:

  • Вік від 21 року
  • Досвід тренерської роботи із молоддю
  • Досвід організації заходів та реалізації проєктів
  • Ініціативність та відповідальність
  • Досвід проведення онлайн заходів та викладання
  • Досвід менторства вітається
  • Любов і повага до дітей
  • Вміння працювати в команді
  • Можливість відвідати всі етапи навчання та стати частиною крутої агентської спільноти

Що потрібно зробити, щоб стати тренером проєкту?

1.Подати анкету для участі у конкурсі для тренерів, прикріпивши своє резюме (до 7 березня 2021 року включно). На основі відкритого конкурсу будуть відібрані 6 тренерів.

Співбесіди та оголошення результатів відбору тренерів – 10-14 березня 2021 року.

Анкета для участі – https://forms.gle/iAQNKEM38kGyGvR2A

2. Відвідати тренінг для тренерів онлайн (15-21 березня 2021 року, деталі будуть надіслані відібраним тренерам). Під час тренінгу учасники познайомляться один з одним, дізнаються про зміст тренінгового курсу «Агенти змін», його основні цілі та етапи, також пройдуть базовий курс з тренерства. Буде багато практичних занять. 

 3. Пройти онлайн-навчання тренерів та тижневе стажування на першому етапі школи «Агенти змін» (кінець березня – початок квітня). 

4. Провести І-й етап та II-й етап школи онлайн (командами по 2 тренери) та долучитися до очного третього етапу в м.Києві восени. Передбачено відшкодування витрат на проїзд, проживання та харчування.

Якщо ви відчуваєте достатньо енергії та бажання долучитися до розвитку країни через громадянську освіту і готові присвятити активній діяльності свій вільний час, беріть участь у конкурсі! Для тренерів передбачена фінансова винагорода.

За додатковою інформацією звертайтеся за електронною адресою scakyiv@gmail.com, а також за тел.: 068 712 92 06 (Олена Котляр, менеджерка з внутрішніх комунікацій) у робочий час, крім вихідних (9:00-18:00).

Більше про школу читайте на нашій сторінці https://www.facebook.com/AgentuZmin

Проєкт реалізується Мала академія наук України спільно з Молодіжною ініціативою МІ “Серце в долоньках”, Центром політичних студій та аналітики Центр “Ейдос” та Благодійною фундацією “Агенти змін”.

поділитися: