Набір у “Агенти змін 2021” розпочато!

27 Січня 2021

Запрошуємо учнів 8-10 класів з усієї України взяти участь у 9-й Школі з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін» 2021!

Цьогорічний набір до школи передбачає участь 125 дітей з усієї України, які протягом 10 місяців з допомогою кваліфікованих тренерів школи, менторів та запрошених лекторів зможуть втілити у життя свою мрію та реалізувати власний проєкт.

Для участі в конкурсі необхідно:

  • Заповнити анкету https://cutt.ly/Lj1h6yX 
  • Прочитати текст про щастя https://cutt.ly/nj1juRY 
  • Переглянути відео-виступ на TEDX https://cutt.ly/ij1jsp2  
  • Написати есе на 400-500 слів на тему: «Чи існує рецепт щастя у мінливому світі?» та надіслати на електронну адресу scakyiv@gmail.com (завантажити  шаблон есе). Просимо у темі листа та назві файлу з есе і безпосередньо у файлі перед самим текстом зазначати своє прізвище та ім’я (наприклад, Шевченко_Андрій_есе.doc). Файли без зазначення авторства не будуть розглянуті.

Дедлайн (кінцевий термін) для подачі заявок – 20 лютого (23:59)!

Результати відбору будуть відомі не раніше 15 березня 2021 року. Учасники, які пройшли відбір, отримають повідомлення на електронну скриньку, вказану в анкеті.

Просимо звернути увагу на наступні деталі:

  • Есе на тему «Чи існує рецепт щастя у мінливому світі?» має бути власним інтелектуальним продуктом учасника/ці відбору.
  • Будь-які цитування без зазначення автора будуть розцінені як плагіат і такі роботи не розглядатимуться.
  • Навчання у школі відбуватиметься у чотири етапи. Перший етап розпочнеться наприкінці березня – у квітні 2021 року в онлайн-режимі, завершення школи у листопаді-грудні. Для учасників передбачені домашні завдання та консультації протягом усього навчання.
  • Участь у школі «Агенти змін» безкоштовна. Під час очного навчання всі учасники забезпечуються харчуванням, житлом, роздатковими матеріалами за рахунок НЦ “МАНУ”.

Важливо! В умовах пандемії частина занять школи “Агенти змін” буде проведена онлайн. 

Додаткова інформація за електронною адресою scakyiv@gmail.com, а також за тел.: 068 712 92 06 (Олена, логістичні та організаційні питання) у робочий час, крім вихідних (9:00-18:00).

Анкета, матеріали та шаблон для написання есе доступні за посиланням https://linktr.ee/agenty_zmin_apply.

Про перебіг проєкту у минулих роках та його учасників читайте в соціальних мережах: https://www.facebook.com/AgentuZmin , https://www.instagram.com/agenty_zmin_dity/ та переглядайте відео про нас https://cutt.ly/yj1jvR8.

Про проєкт:

Всеукраїнська школа з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін» — це всеукраїнський освітній проєкт для підлітків, який заохочує до саморозвитку, відповідального громадянства, проактивної участі та розвитку місцевих громад. Ми  перша в Україні школа з громадянської освіти для активних учнів 8–10-х класів, які мають бажання засновувати і розвивати ініціативи, спрямовані на вдосконалення життя своєї громади у реаліях українського сьогодення.

Результатом навчання є реалізований у рідному населеному пункті соціальний, екологічний або культурно-мистецький проєкт. Протягом 6 років учасниками школи стали понад 430 підлітків, які втілили близько 300 проєктів.

Концепція школи була розроблена у 2015 році дитячим психологом Клюзко Катериною. З 2016 року проєкт діє як один із напрямків позашкільної освіти в рамках Всеукраїнських наукових профільних шкіл «Малої академії наук України» Центру ЮНЕСКО.

Проєкт реалізується НЦ “Мала академія наук України” спільно з Молодіжною ініціативою “Серце в долоньках”, Благодійною фундацією “Агенти змін” та Центром політичних студій та аналітики “Ейдос”.

поділитися: