Книга проєктів учасників Школи «Агенти змін» 2021, які змінюють країну

1 Червня 2022

“Книга змін” – це щорічне видання школи “Агенти змін”, у якому ми висвітлюємо унікальні проєкти, втілені підлітками в межах навчання у Школі “Агенти змін”. Раді представити видання книги, яке містить підсумки навчання у школі протягом 2021 року (поєднання онлайн та офлайн формату навчання) та результати шістдесяти проєктів наших випускників.

Слово засновниці школи “Агенти змін”, психологині Катерини Клюзко:

До вашої уваги книга проєктів і реалізованих мрій підлітків 1317 років, учасників  Школи «Агенти змін» 2021 року. Наша Школа — це про трансформацію дітей протягом року, яку ми побачимо і відчуємо через декілька років.  Зміни в особистому становленні, які переживають у собі наші випускники, потім стають каталізатором для їхнього життя, середовища і країни. 

2021 рік продовжив бути викликом для нашої команди, та попри обмеження через пандемію, ми не лише адаптували методологію в онлайн, а й ризикнули масштабувати проєкт, залучивши нових тренерів і збільшивши кількість випускників удвічі. Цей рік був непростим для нас — ми одночасно розвивали інститут тренерства і менторства, долали перешкоди онлайн-навчання та ізоляції, але він навчив нас бути більш життєстійкими і довів, що, маючи мрію, команду і підтримку, через наполегливу працю разом творити зміни — можливо за будь-яких умов.

Завантажити та погортати книгу запрошуємо за покликанням: 

Агенти_змін_книга_2022

Ця книга випускається українською мовою в друкованому й електронному варіантах у рамках програми Школи «Агенти змін». Електронну версію представлено на сайті НЦ «МАН України» та на сайті Школи: http://agentyzmin.org.ua/.

Друковане видання розповсюджується безкоштовно. Дозволяється поширювати тексти з посиланням на джерело.

Над виданням працювали:

  • Верстка та дизайн: К. Мацюта, О. Чекановська
  • Редактори: О. Дьордійчук, О. Нечипоренко
  • Укладачка матеріалу: К. Клюзко
  • Над текстами працювали: О. Котляр, С. Низькохат

(с) Школа Агенти Змін, 2022

поділитися: