Дворічне навчання в Італії від Rondine – можливості від партнерів Школи “Агенти змін”

9 Лютого 2022

Запрошуємо випускників Школи “Агенти змін” та молодь, що цікавиться громадською участю та освітою на дворічну програму навчання в Італії “World House Program” від Rondine! 

Звідки ми  знайомі з Rondine? У далекому 2019 році учасники школи «Агенти змін.Діти» протягом трьох днів навчалися в маленькому селі, що з 1997 року є центром миротворчості в Італії. Протягом цього короткого часу юні «агенти» дізналися про конфлікти у світі безпосередньо від студентів Rondine, жителів країн, що знаходяться в кризовому стані. А вже у 2022 організація вперше запрошує стати студентами 2-річної програми учасників з України і вже розпочала конкурс!🔥

З італійської «rondine» перекладається як «ластівка». Всі, хто приїздить на навчання до організації Rondine Cittadella della Pace, розлітаються по всьому світу, наче пташки. Летять і несуть ідею мирного діалогу в різні куточки планети. Однак, обов’язково мають пам’ятати про цінності своєї рідної країни.

Про що це і для кого?

Програма Rondine Cittadella della Pace World House Program — це міжнародний досвід громадської участі та трансформації конфліктів з можливістю протягом двох років навчатися на магістратурі Італійського університету та жити в містечку разом з міжнародними студентами Через досвід спільного проживання та спілкування з учасниками з різних країн відбувається навчальний процес учасників, діалоги та участь у міжнародних дипломатичних заходах. Програма охоплює багато інноваційних курсів і проєктів з миробудування, фасилітації, прав людини, лідерства та громадянського суспільства. Протягом навчання молоді учасники стануть майбутніми лідерами в умовах швидкої трансформації в своїх країнах після повернення, отримають магістратуру міжнародного університету та міжнародні зв‘язки з усього світу.

Навчання та проживання учасників буде відбуватись Італія, м. Рондіне (Тоскана).

Тривалість програми 2 роки що включає навчання на магістратурі та участь у тренінгах з лідерства та миробудування), старт програми липень 2022 р.

Організатори покривають навчання, проживання, участь у заходах і студентську стипендію. 

Вимоги до учасників: вік 21-28 років, диплом бакалавра (або підтвердження його отримання у 2022 році), бажання брати участь та мати досвід у громадянському суспільстві. Знання англійської В2, італійська буде перевагою, але не обов‘язкова. 

🔥Дедлайн подачі для учасників з України: 6 березня 2022🔥

Весною для тих хто володіє на початковому рівні італійською, або не володіє, буде мовна школа.

Деталі та анкета для участі: https://callforparticipants.rondine.org/

 

Дізнатися деталі про умови проживання та навчання для студентів можна у документі за покликанням.

поділитися: