Чи можуть українські підлітки впливати на зміни в Україні: презентація учнівських проектів

7 Червня 2019

12 червня 2018 року о 12:00 в Urban Space 500 відбудеться презентація підліткових проектів випускників Школи «Агенти змін. Діти» 2018-2019.

На заході учні віком 13-16 років з різних регіонів України представлять кращі проекти, реалізовані у своїх містах та селищах, поділяться набутим досвідом, труднощами, з якими довелося зустрітися, а також поділяться враженнями та новими знаннями, які отримали під час навчання у Школі “Агенти змін”.

Ви дізнаєтесь, що спонукає підлітків до дій та бажання реалізовувати в громадах такі ініціативи, як:

  • «Залізний кінь» – встановлення 5-ти велопаркувань власного виробництва у місті Полтава (Микола Гузік, 14 років)
  • «Happy Family Fest» – перший дводенний сімейний фестиваль в селі Новопілля Дніпропетровської області з 30 різними активностями, який відвідало більше 200 гостей (Софія Халік, 14 років)
  • «Сокаль відкритий» – проект із виготовлення 22 інформаційних табличок про історичні будівлі та пам’ятки міста м. Сокаль Львівської області (Ярина Микитишин, 13 років)
  • «STEM без обмежень» – соціальний проект, який залучив 100 дітей із дитячих будинків Миколаївської області до STEM-навчання, познайомивши їх із інноваційними технологіями (Тетяна Шаповал, 15 років)
  • День Зоряних Війн – інтерактивний фестиваль, що об’єднав 200 жителів Новомиргорода Кіровоградської області у боротьбі з імперською атакою (Сергій Абрамов, 16 років)

На зустрічі організатори Школи також розкажуть про досвід роботи з дітьми та важливі елементи формування навчальної програми у впровадженні громадянської освіти в Україні.

Про проект

Проект “Агенти змін.Діти” – «Підлітки змінюють громади в Україні через громадянську освіту» – це проект з популяризації неформальної громадянської освіти в Україні, який розпочався 1 квітня 2018 року за фінансової підтримки Фонду Демократії ООН (UNDEF), в основі якого масштабування авторської методології Школи з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін» Національного Центру (ЮНЕСКО) “Мала академія наук України”, започаткованою Катериною Клюзко у 2015 році.

Проект реалізують: Центр політичних студій та аналітики «Ейдос», Національний Центр «Мала Академія Наук України», Благодійний фонд «Агенти змін», Молодіжна ініціатива «Серце в долоньках» за фінансової підтримки Фонду Демократії ООН (UNDEF) впродовж 2018-2020 років.

Наш сайт: http://agentyzmin.org.ua

Сторінка Школи «Агенти змін» https://www.facebook.com/AgentuZmin/

Сторінка події: https://www.facebook.com/events/1284301611723252/

Реєстраційна форма за посиланням https://forms.gle/P11KDD4geVUtS47f6

Час заходу: 12.00 – 14:00.

Адреса: Urban Space 500, вулиця Бориса Грінченка, 9

За додатковою інформацією звертайтеся до координатора проекту Ірини Колотило, irakolotylo@gmail.com, тел. (098) 00 587 00

поділитися: