Агенти Змін вразили всіх своїми досягненнями у Львові

8 Липня 2019

Агенти Змін продовжують вражати всіх своїми досягненнями. Цього разу учасники школи презентували свої проекти у Львові. Серед ініціатив, які втілили школярі, мобільні додатки, збірки поезії, фестивалі, квести та багато іншого. Агенти поділилися своїми враженнями та розповіли, які знання зі школи їм допомогли.

Свої проекти 5-го липня у Львові презентували школярі з різних регіонів України: з Львівської, Тернопільської, Чернівецької, Рівненської, Вінницької, Житомирської, Сумської, Полтавської, Харківської, Запорізької, Херсонської та Дніпропетровської області, а також з міста Київ.

На презентації ми поспілкувалися з учасниками школи та розпитали, що їм допомогло в реалізації власних ідей.

Наприклад, Марія Давиденко з міста Київ втілила в життя проект Teens без обмежень – профорієнтація для дітей у дитбудинках Києва. Марія розповідає: «На школі я зрозуміла, щоб змінити світ – треба змінити себе, потім свою громаду, а тоді вже намагатися змінити планету».

Стефанія Автономова з Дніпра влаштувала всеукраїнський візит в своє місто під назвою «Ясні зорі». На питання, як допоміг проект, дівчина гордо відповідає: «Я перестала боятися йти проти системи та ставити для себе високу планку. Мало дивитися на сходи, треба йти вгору!»

Дуже цікавий проект реалізував Святослав Биковець з міста Запоріжжя. Він розробив настільну стратегічну гру військово-економічного напряму «До Зірок та Шахт». Отримали таку пораду з досвіду Святослава: «Передбачайте свої помилки ще до того, як вони стануться».

І це лише крихта успішних історій учасників школи «Агенти Змін». Читайте більше інформації про проекти на сторінці Агентів Змін та на сайті. Надихайтесь, навчайтесь та долучайтесь!

ПРО ШКОЛУ
Проект “Агенти змін.Діти” – «Підлітки змінюють громади в Україні через громадянську освіту» – це проект з популяризації неформальної громадянської освіти в Україні, який розпочався 1 квітня 2018 року за фінансової підтримки Фонду Демократії ООН (UNDEF), в основі якого масштабування авторської методології Школи з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін» Національного Центру (ЮНЕСКО) “Мала академія наук України”, започаткованою Катериною Клюзко у 2015 році.
Проект реалізують: Центр політичних студій та аналітики «Ейдос», Національний Центр «Мала Академія Наук України», Благодійний фонд «Агенти змін», Молодіжна ініціатива «Серце в долоньках» за фінансової підтримки Фонду Демократії ООН (UNDEF) впродовж 2018-2020 років.

поділитися: