Агенти Змін провели 35 Найбільших уроків у світі по всій Україні!

17 Грудня 2021

30 учасників школи, що вже мають почесне звання Агентів Змін розповіли ~ 1000 школярам в 17 областях України про Цілі сталого розвитку ООН!

В школі Агенти змін з 2015 року маємо гарну традицію, наші випускники після 3-го етапу пробують себе у ролі тренерів та лекторів і проводять Найбільший урок у світі для однолітків з менторською підтримкою команди Школи.

Цьогоріч учасники проводили урок присвячений Глобальним цілям сталого розвитку й правам дитини.

Найбільший урок у світі − всесвітня ініціатива Дитячого фонду ООН (UNICEF), що має на меті провести заняття у 100 країнах та ознайомити дітей у всьому світі із Глобальними Цілями сталого розвитку.

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) реалізовує цю ініціативу в Україні з 2015 року. Вже 5 років в ній бере участь і Школа Агенти Змін – за цей час близько 500 Агентів провели Урок для понад 6 тисяч дітей по всій Україні

17 Цілей сталого розвитку − це ключі до Цілей розвитку тисячоліття. Вони охоплюють сферу освіти, кліматичних змін, економічної нерівності, інновацій, миру і справедливості. На 3 етапі у Школі Агенти Змін учасники дізнавались про Цілі на зустрічі зі спеціалісткою з місцевого самоврядування проєкту ПРООН Оксаною Тарапатовою, а вже за місяць − ділились отриманими знаннями та думками у своїх школах та громадах. Ось воно − справжнє агентське поширення змін

А які враження в наших випускників? 

“Мені дуже сподобалося розповідати про глобальні цілі людства та бачити зацікавленні очі своїх співрозмовників” − розповідає Настя Долобанько, Агентка Змін з Одеси.

“Діти усвідомили, що вони можуть набагато більше, ніж їм здається. Мене заряджають позитивні люди та відвертість і я отримала це під час проведення Уроку, тому щаслива!”, − додає Агентка з Маріуполя, Сєлєкєнова Ангеліна.

Пишаємось, як справи наших учасників надихають сотні дітей по всій Україні долучатись до втілення Цілей сталого розвитку і втілювати Зміни.

Переглядайте ще більше відгуків від Агентів! – тут

поділитися: