Агенти реалізували 69 проектів по всій країні (інфографіка)

24 Жовтня 2019

В процесі навчання учасники школи “Агенти Змін. Діти” відразу застосовують отримані знання та навички на практиці. Фестивалі, переробка одягу, велопарковки. І це ще не всі результати.  Всього школярами було реалізовано 69 мистецьких, соціальних, навчальних та розважальних проектів по всій Україні, від Очакова до Коломиї.

 

ПРО ШКОЛУ
Проект “Агенти змін.Діти” – «Підлітки змінюють громади в Україні через громадянську освіту» – це проект з популяризації неформальної громадянської освіти в Україні, який розпочався 1 квітня 2018 року за фінансової підтримки Фонду Демократії ООН (UNDEF), в основі якого масштабування авторської методології Школи з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін» Національного Центру (ЮНЕСКО) “Мала академія наук України”, започаткованою Катериною Клюзко у 2015 році.
Проект реалізують: Центр політичних студій та аналітики «Ейдос», Національний Центр «Мала Академія Наук України», Благодійний фонд «Агенти змін», Молодіжна ініціатива «Серце в долоньках» за фінансової підтримки Фонду Демократії ООН (UNDEF) впродовж 2018-2020 років.

Автор: Анастасія Голуб, менеджерка з комунікацій Центру “Ейдос”

поділитися: