Агенти долучились до проведення найбільшого уроку у світі (інфографіка)

30 Серпня 2019

У 2015 році світові лідери затвердили 17 глобальних цілей, які мають на меті викорінити бідність, подолати нерівність та несправедливість та зупинити зміну клімату до 2030 року.

Ціль всесвітньої ініціативи «Найбільший урок у світі», яку розпочав Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), – ознайомити дітей у всьому світі із глобальними цілями сталого розвитку, які були прийняті Генеральною асамблеєю ООН.

Учасники школи “Агенти змін.Діти” ткож приєдналися до ініціативи, навчаючи дітей у містах та селах України. Про результати проведення уроків по всій Україні в інфографіці.

ПРО ШКОЛУ
Проект “Агенти змін.Діти” – «Підлітки змінюють громади в Україні через громадянську освіту» – це проект з популяризації неформальної громадянської освіти в Україні, який розпочався 1 квітня 2018 року за фінансової підтримки Фонду Демократії ООН (UNDEF), в основі якого масштабування авторської методології Школи з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін» Національного Центру (ЮНЕСКО) “Мала академія наук України”, започаткованою Катериною Клюзко у 2015 році.
Проект реалізують: Центр політичних студій та аналітики «Ейдос», Національний Центр «Мала Академія Наук України», Благодійний фонд «Агенти змін», Молодіжна ініціатива «Серце в долоньках» за фінансової підтримки Фонду Демократії ООН (UNDEF) впродовж 2018-2020 років.

Автор: Анастасія Голуб, менеджерка з комунікацій Центру “Ейдос”

поділитися: